Musical Babies

Pora zacząć zabawę z językiem obcym, metodą „Musical Babies”!

„Musical Babies” to niebanalne zajęcia z języka angielskiego skierowane do wszystkich Dzieci w naszym żłobku! To osłuchiwanie się z językiem angielskim poprzez zabawę,mb-logo muzykę i ruch.

Musical Babies & Musical English to zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim, podczas których Dzieci:

*  poznają słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, przedstawianych im za pomocą wielorakich pomocy dydaktycznych,

*  stopniowo włączają się w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności,

*  osłuchują się z naturalnym językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka,

*  mają okazję do obcowania z prawidłowymi wzorcami wymowy angielskiej,

*  wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy językowo-ruchowe, usprawniając inteligencję językową i ruchową,

*  nabywają niezastąpioną umiejętność słuchania, kojarzenia wizualno-słuchowego, oraz sprawność manualną.

Połączenie wszystkich tych składowych, sprawia, że jest to ciekawy, lubiany przez Dzieci i efektywny sposób nauki języka angielskiego. Uczestnicząc w różnych formach zabawy, Maluchy przyswajają słówka, rozwijając własne umiejętności językowe, a także pobudzając wrażliwość muzyczną.

Atrakcyjna i zabawowa forma zajęć sprawia, że Dzieci chętnie i aktywnie w nich uczestniczą, co przekłada się na kompetencje językowe. Zajęcia metodą „Musical Babies” skierowane są do Dzieci już od 6 miesiąca życia! W naszym żłobku prowadzone są  3 x w tygodniu dla każdej z grup.