Kalendarz Imprez

„Niedźwiedź Strażnik Lasu”
Spektakl interaktywny

Czwartek 9 maj 2013 r. godz. 9:30

W czwartek Dzieci z grup Średniaki i Starszaki  będą uczestniczyć w autorskiej bajce interaktywnej. Aktorzy z Teatru Duet wprowadzą naszych Podopiecznych w świat sympatycznego niedźwiadka. Owy miś przekaże Dzieciom podstawowe zasady zachowania w lesie, a także w miejscach publicznych. Nauczymy się m.in. że nie można śmiecić, należy zachowywać ciszę, uważać z ogniem itp.

Bajka ma na celu rozwijanie świadomości ekologicznej.

   „Pokaz baniek mydlanych”

Piątek 26 kwiecień 2013 r. godz. 10:00

banki1Co to są bańki Mydlane? Powietrze zamknięte w tafli wody, która mieni się różnymi kolorami 🙂W piątek wszystkie Anteczkowe Dzieci będą brały udział w pokazie grupy Sztuka Tworzenia a później w warsztatach tworzenia wielkich baniek!

Bańki puszczane będą ze specjalnej siatki, tworząc masębanki2 różnorakich – większych i mniejszych banieczek 🙂 Większe to takie, które osiągają nawet do 120 cm średnicy! Dzieci będą też oglądać jak powstają kilku metrowe tunele bańkowe, tunele-obręcze robione wokół Dzieci, wdmuchiwanie baniek w inne, zmniejszanie baniek itp.

Zabawa odbędzie się w naszym ogrodzie, gdzie Dzieci będą mogły szaleć wśród baniek, łapać je, dmuchać i rozbijać 🙂

„Brzydkie Kaczątko”
Interaktywne przedstawienie teatralne

Piątek 22 marzec 2013 r. godz. 10:30

kacz1Tym razem Aktorzy przeniosą wszystkie Dzieci z klubu „Anteczek” w świat Brzydkiego Kaczątka i jego perypetii.

Spektakl oparty będzie na motywach baśni J.CH.Andersena. Będzie to wierszowana i uwspółcześniona wersja tego utworu.

Ta czasami śmieszna, a zarazem niezwykle wzruszająca historia pozwoli Dzieciom w wieku żłobkowym na identyfikację z losami występujących w niej postaci.kacz2 Podczas całego przedstawienia będą pojawiać się przepiękne piosenki, w których Dzieci będą mogły uczestniczyć!

    Po spektaklu każdy Maluch będzie miał szanse na podejście do Aktorów, obejrzenie strojów, pacynek oraz wszystkich atrybutów potrzebnych podczas występu.

Bal karnawałowy
pt.  „W Krainie Baśni 1001 Nocy”

Wtorek 12 luty 2013 r. godz. 9:30

Całą imprezę poprowadzą aktorzy pełni pasji, humoru i temperamentu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAProgram pt ” W Krainie Baśni 1001 Nocy” to niezwykła podróż do magicznej krainy, w której pojawią się opowieści o tajemniczych dżinach, przewrotnych czarownikach, nieustraszonych marynarzach, oraz fantazji i magii wschodniego świata. Wszystkie dzieci wraz z Sherezadą oraz zacnym Kalifem sprawdzą, jaka moc kryje się w opowieściach o Alibabie i 40 rozbójnikach, podróżach Sindbada Żeglarza, czy Lampie Alladyna. 

Odwiedzając kolejne baśniowe krainy dzieci będą podziwiać magiczne sztuczki OLYMPUS DIGITAL CAMERADżina, wspólnie wykonają zadania, które pozwolą im na kontynuowanie podróży.

Będą mieli okazję zobaczyć, jak szybko potrafi fruwać „latający dywan”, nauczą się jak przenosić wodę w wielkich dzbanach, trzymanych na głowie, poznają

piękno i urok tańców orientalnych!

Wszystkie Dzieci obowiązuje strój karnawałowy !

„Pokaz iluzji”

Piątek 01 luty 2013 r. godz. 10:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERAIluzjonistka Marta Jasińska zaprezentuje sztuki magiczne w konwencji iluzji na wesoło i zaangażuje całą publicznoœść w to, co dzieje się na scenie. Pomoże jej w tym uwielbiany przez Dzieci asystent – kurczak Harry. Wspólnie zaproszą do pomocy małych widzów.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Widowisko wzbogacone będzie o sprawdzone gagi oraz elementy sztuki cyrkowej i pantomimy.

„Mikołajki”
Impreza w krainie elfów

Czwartek 06 grudzień 2012 r. godz. 17:30

mikolaj1Dwa przezabawne elfy wprowadzą Dzieci do krainy Świętego Mikołaja. Opowiedzą Dzieciom historie jak to Święty rozdaje prezenty i jak wygląda kraina z której pochodzi. W końcu poprzez tańce i piosenki Dziecmikolaj2i zachęcą Świętego Mikołaja, aby wszedł na salę i rozdał wszystkim Dzieciom upominki.

„Czarodzieje, czarodziejki”
Impreza Andrzejkowa

Wtorek 06 listopad 2012 r. godz. 10:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERADzieci tego dnia będą uczestniczyły w zabawie Andrzejkowej, którą poprowadzi prawdziwa Wróżka i Czarodziej !

Program obejmuje liczne zagadki, wróżby oraz zabawyOLYMPUS DIGITAL CAMERA taneczne dostosowane do wieku naszych Najmłodszych 😉

„Ratujmy Las”
Bajka z przesłaniem ekologicznym

Wtorek 30 październik 2012 r. godz. 10:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPiękne, bajeczne kostiumy – owady i leśne zwierzęta. Spektakl rozpocznie się delikatną uwerturą baletową motyli. Główna postać to odważny Pan Biedronka. Czy uda mu się ocalić las przed zagładą? Wszystko w rękachOLYMPUS DIGITAL CAMERA naszych młodych widzów. Na pewno trzeba nauczyć szacunku do natury źle postępującą dziewczynkę- scena lekcji przyrody.

„Człowiek – Orkiestra”
Aktorsko – Muzyczne show

Piątek 14 wrzesień 2012 r. godz. 10:00

czlowiek_ork2To pełen humoru, oryginalny aktorsko – muzyczny program, w którym Dzieci będą brały czynny i aktywny udział, poznając przy tym tajniki pracy aktora oraz różnorodne instrumenty muzyczne.

Do zgrania wszystkich instrumentów (gitary, harmonijkiczlowiek_ork1 ustnej, trąbek, piszczałek, dzwonków, gwizdków, muzycznych zabawek) aktor będzie angażował usta, ręce, nogi, ramiona i głowę!

„Kucyki w Klubiku”

Wtorek 21 sierpień 2012 r. godz. 15:00-17:00

kuc1Tego dnia do dyspozycji Dzieci oddajemy 2 kucyki wraz z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską. Impreza rozpocznie się od opowiastek jeździeckich, podczas których Dzieci dowiedzą się jak konie żyją, co jedzą oraz jak bezpiecznie się z nimi obchodzić.

Następnie wszystkie Dzieci będą mogły skorzystać zkuc2 przejażdżki wierzchem na kucykach.

„Zwierzątka wokół nas”
Koncert

Piątek 27 lipiec 2012 r. godz. 10:00

zwierz1W tym dniu Dzieci będą uczestniczyć w interaktywnym koncercie. Podczas spotkania Maluchy będą bawić się przy muzyce, wokaliści będą śpiewać razem z Dziećmi, uczyć się uważnego słuchania i reagowania na dźwięki.zwierz2 Dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, ale także zrelaksują się i wyciszą przy kojących dźwiękach fortepianu i pełnym ciepła wokalu 🙂

„W magicznym ogrodzie baśni”
Interaktywne przedstawienie teatralne

Wtorek 12 czerwiec 2012 r. godz. 14:15

basnie1Przedstawienie to jest ciekawą próbą teatralnej podróży w świat magicznych podań i bajek. Główną osią dramaturgiczną tego spektaklu, wokół której są budowane poszczególne bajkowe epizody, jest bajka o Szewczyku Dratewce. Od tej właśnie historii zaczyna się teatralna przygoda, do której zaproszone zostaną wszystkie Dzieci.

Należy zaznaczyć, że twórcy przedstawienia położyli duży nacisk na stworzenie spektaklu interaktywnego o dużej dozie działań integrującychbasnie2 publiczność z aktorami. W ramach toczącej się na scenie akcji, Dzieci przez cały czas trwania przedstawienia będą włączone do wspólnej zabawy. To one współtworzą nastrój i dramaturgię spektaklu poprzez działania aktorskie, do których zachęcać będą aktorzy. W trakcie spektaklu dzieci będą zapraszane na scenę, na której otrzymają wyznaczone role i zadania aktorskie, w ten sposób będą budować ten spektakl.

„Żarty Pana Twardowskiego”
Widowisko dziecięce w wykonaniu p. Stefana Poźniaka

 

Poniedziałek 28 maj 2012 r. godz. 10:30

pozniak1W tym dniu Dzieci  z grup: Średniaki oraz Starszaki będą brały udział w programie skierowanym do 2 i 3 letniego widza.

Przedstawienie pt. ” Żarty Pana Twardowskiego „ wykorzystując historię tytułowego bohatera, w bardzo ciekawy sposób zachęca Dzieci do zainteresowania się

pozniak2

sztuką iluzji. Głównymi bohaterami tego widowiska są widzowie, którzy wraz z prowadzącym wykonują na scenie różne sztuki iluzjonistyczne.

Dzieci, które będą brały udział w przedstawieniu,

pozniak3

otrzymają pamiątkowy Certyfikat od Mistrza 

Twardowskiego.

 „Calineczka”
Teatrzyk kukiełkowy

Wtorek 17 kwiecień 2012 r. godz. 13:30

calineczka1Tego dnia odwiedzi nas teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt. „Calineczka” wg.  H.Ch. Andersena. Aktorzy przeniosą Dzieci w świat baśni, w którym to z ziarenka jęczmienia narodziła się dziewczynka mniejsza od ludzkiego kciuka.

Dzieci poznają wiele przygód małej dziewczynki – a na końcu przesłanie tej bajki – nigdy nie tracić nadziei i nieś

calineczka2

 pomoc w każdej sytuacji.

Po przedstawieniu Artyści wykonają wszystkim chętnym Dzieciom zdjęcia w oprawie wiosennej. Fotografie będą dostępne do wglądu oraz sprzedaży około 2-3 tygodnie od spektaklu.

„Śmingusek Dyngusek”
Teatrzyk

Wtorek 20 marzec 2012 r. godz. 13:30

królik1W tym dniu wszystkie Dzieci będą brały udział w całkiem nieznanej historii zajączka wielkanocnego, który niespodziewanie odwiedza pewną polską wieś.

Nasz bohater nie będzie jednak miło przyjęty przez zwierzęta zamieszkujące farmę, Wszyscy bowiem będą śmiać się z jego błękitnego futerka. Tylko krowa Mela, która przeżyła niejedną wiosnę będzie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

wiedziała, że króliczek błękitek jest wyjątkowy.

Bajka w wesoły sposób zobrazuje życie na wsi, ale przede wszystkim opowie wszystkim Dzieciom o polskiej tradycji obchodzenia świąt Wielkiej Nocy w różnych zakątkach naszego kraju.

„Zimowe przygody Hyzi i Dyzia”
Widowisko

Czwartek 8 grudzień 2011 r. godz. 13:30

SONY DSCW tym roku zabawa Mikołajkowa odbędzie się w troszkę zmienionej formie. Mianowicie odwiedzi nas Teatr „Maska” ze sztuką teatralną.

Jest to humorystyczna opowieść o przyjaźni dwóch sympatycznych diabełków, które stale się ze sobą kłócą. W przedstawieniu występują również postacie aniołka i Świętego Mikołaja a cała opowieść jest pretekstem doSONY DSC opowiedzenia Dzieciom o świętach Bożego Narodzenia oraz tradycjach z nimi związanych.

Spektakl nie tylko bawi, ale także pokazuje widzowi co jest dobre a co złe i jakich wyborów należy w życiu dokonywać.

Akcja rozgrywa się w dwóch planach : żywym i lalkowym, OLYMPUS DIGITAL CAMERAco urozmaica i wzbogaca przedstawienie. Piękne kostiumy, dekoracja orazduża ilość piosenek nie pozwalają się nudzić widzom, którzy chętnie uczestniczą w przedstawieniu.

Po przedstawieniu wszystkie Dzieci otrzymają prezent z rąk Świętego Mikołaja.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Widowisko dziecięce pt. „Magiczna Podróż”
w wykonaniu p. Stefana Poźniaka

Czwartek 12 maja 2011 r. godz. 10:30

OLYMPUS DIGITAL CAMERATego dnia grupa Starszaków będzie uczestniczyła w programie skierowanym do 2 i 3 letniego widza.

Bohaterem tego widowiska jest Sindbad Żeglarz jednak głównymi uczestnikami programu są Dzieci. One aktywują magiczną księgę, wyczarowują statek żaglowy do podróży i wybierają z księgi kraje, które chcą zwiedzić.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wraz z prowadzącym Panem Stefanem Poźniakiem wykonują sztuki iluzjonistyczne, które im te kraje przybliżają.

Nagrodami dla Dzieci będą imienne, magiczne OLYMPUS DIGITAL CAMERApatenty, będące dla Dzieci znakomitą pamiątką i zachętą do zainteresowania się światem.

 Zabawa z Wodzirejem

Czwartek 15 marca 2011 r. godz. 10:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGrupę Średniaków i Starszaków odwiedzi Wodzirej.

Zabawa potrwa ok. 2 godzin  podczas których przeprowadzone zostaną m.in. konkursy, zagadki, zabawy rytmiczno-ruchowe w których Dzieci będą brały czynny udział. Wodzirej będzie posiadał własny sprzęt klawiszowy.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po przeprowadzonej zabawie Dzieci będą uczestniczyły w sesji fotograficznej.

AKCJA ŚW. MIKOŁAJ W TWOIM DOMU

Zaproś św. Mikołaja do Swojego domu, sprawmikolaj radość Swoim Pociechom. Dzwoń – 604 945 386(powołaj się na Klub Malucha Anteczek)Mamy nadzieję, że to magiczne spotkaniena długo pozostanie w pamięci wszystkich Dzieci  !!!

   Spotkanie ze św.Mikołajem

Sobota 05 grudnia 2010 r.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa wraz z Waszymi Pociechami na spotkanie z prawdziwym Św. Mikołajem i jego Śnieżynką, którzy to m.in. opowiedzą historię z dalekiej Laponii, zrobią z Wami pamiątkowe zdjęcia, poprowadzą konkurs o tematyce mikołajkowej oraz zaśpiewają z Dziećmi znane piosenki.

Przygotowaliśmy dla Dzieci i Rodziców wiele atrakcji. Wszystkie zabawy pozostaną jednak tajemnicą, aż do czasu Naszego spotkania.

Plan imprezy (15:00-18:00):

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGodz. 15.00 – 16.00 – Odwiedziny Świętego Mikołaja
Godz. 16.00 – 16.30 – Przerwa na „małe co nieco”
Godz. 16.30 – 17.00 – Zabawy plastyczne
Godz. 17.00 – 17.20 – Kalambury
Godz. 17.20 – 18.00 – Zabawy Taneczne

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Zapewniamy:

– podarunek dla każdego Dziecka,OLYMPUS DIGITAL CAMERA
– materiały edukacyjne,
– organizację zabaw,
– poczęstunek dla Dzieci (ciasteczka, owoce, napoje)
– poczęstunek dla Rodziców (kawa, herbata, ciastka)
– istnieje możliwość wręczenia Dziecku jego wymarzonego prezentu przez św.Mikołaja

(rodzice mogą przynosić prezenty do soboty włącznie)

Cena:

— zł/Dziecko + Rodzic (Dzieci z Anteczka)

— zł/Dziecko + Rodzic (Dzieci z poza Anteczka)

— zł/dodatkowa osoba dorosłą

Informacje i zapisy:

Patrycja  tel: 511 222 185  pati@anteczek.pl

Rezerwacje i wpłaty przyjmujemy do piątku – 3 grudnia 2010 r.

Liczba miejsc ograniczona.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci do 4-go roku życia.

„Mali Odkrywcy”

Zapraszamy wszystkie Dzieci od 1/2 do 5 lat

Spotykamy się:

13 luty 2010r. (sobota), godz. 15:00- 17:00

|Warszawa, ul. Czereśniowa 106

Gwarantujemy:

baloons– niezapomniane atrakcje,
– malowanie buziek,
– mini dyskotekę,
– poczęstunek,
– pracę plastyczną,
– zabawę z Rodzicami oraz konkursy m.in.

„Zrób to, co ja”; „List w butelce” i wiele innych

Cena:

— zł/Dziecko + Rodzic* (Dzieci z Anteczka)

— zł/Dziecko + Rodzic* (Dzieci spoza Anteczka)

*Każda dodatkowa osoba + — zł

Kontakt: tel. 602 266 309  iwona@anteczek.pl

STROJE KARNAWAŁOWE OBOWIĄZKOWE !!!

Dodatkowo organizujemy:

– imprezy urodzinowe i imieninowe,
– kinder bale,
– mikołajki,
– bale karnawałowe
– i inne imprezy dla Dzieci jakie sobie zażyczycie.

Na życzenie zapewniamy animatora oraz catering.

Ograniczenie wieku do 6 lat.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.